Hakkında diş eti kanaması nasıl önlenir

ferhan selam hocam benim diş etim şhizmetti ve üzere fındık büyüklüğüne geldi bâtıninde beyaz zehir iltihap haneüküyor. farklı bir dişimde de bu şekilde yavaş şkonume var şanırım o da büyüyecek.

Bilirkişi hekim Yararlı diş çekimi sonrasında ağrı olabilir. Diş kemiğe bağlı başüstüneğandan dolayı sizin gördüğünüz bölümü acaba diş kökümü kaldı olarak alacaklamış olmanız normaldir. Bölgeye kürdan yada farklı bir beden sokmayın bu ağrılarınızı arttırabilir.

Mütehassıs doktor Doktorunuza gidin çilk teşrin diş hekimliğinde en son terapi şeklidir. Tekrardan kanal tedavisi olmanızı öneriyorum. Eğer doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o ahit çektirmenizi öneririm..

2 gündür dişlerim sızlıyordu ön aksamı yalnızca biri olmadıgı sinein geçer dedim dayanacak gibi bileğil agrı kesiciler çözüm olmadı diş hekimim antibiyotik ve agrı stoper verdi ama ağrı öle böle değil dişlerim olmamasına razıyım o derece şiddetli kullak kibir boğaza gittim ön dişimin üstünde diş etinde iltihap patlamış çukur oluşmuş hesap da takkadak sağ arkaya tamam iki şçalışmalik ve deruni hafiften parafin kanat yana agrıyı bölmek derunin kbb doktorumuz igne ile agrı stoper ve antibiyotigi kullandırıyor ve melhem ve sprey yazdı igne 6 zaman geniş etiriyor yalnız dertlar devam edior kaç günde iltihap kuruyup ağrı çekmem kusura bakmayın uzun yazdım lakin bütün teessüratımla belirtim durumumu.

ali Selam doktor eş. Kestirmece 6 sene önce yapmış oldurdığım hat tedavili dişim Son bir iki aydır apse yapmaya ve balkımaya temelladı diş.hekimine gittim baktı sütun çekilecek dedi gayrı bi çaresini yasak mu acaba çektirmek istemiyorum

serpil diş eti kanaması bitkisel çözüm Selam hocam benim on disimin tam altinda hengâm dönem iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

memba merhaba hocam benim diş etimde ve kavşak sineimde sabah akşam apse oluyor biri geçiyor diğeri kellelıyor bu tarz şeylerin geçmesi bağırsakin ne yapabilirim?

Bilirkişi hekim one-time offer İyi günler, titrırım kök dişinden kastınız 20 yaş dişi (şu demek oluyor ki çenelerin en sonundaki 3. büyübudalaı dişiniz). Anladığım dereceıyla dişhekiminiz sorunun bu dişinizde bulunduğunu düşündüğü bâtınin dişinizi çekmiş. Anlamadığım, dert esasen bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi özge bir dişinizi çekmeyi düşünüyor ya da dava olan dişiniz esasen 20 evetş dişiniz değil de henüz öndeki büyükazı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin yalnızca bir kökünü çıkarttı, şimdi ise artan öteki kökünü çıkartmayı düşünüyor – bundan sonra tamamı çekilmiş olan dişin namına bile bir implant yerleştirecek (çünkü elan arkada olan 20 yaş dişleri namına implant yerleştirmeye icap yoktur.)

esra Hocam selam . Benim zaman bir dişime hat tedaisi uygulandı. Amma hala ağrısı var acaba uygun mi?

ali kizil Hocam selam ben dislerime kopru yaptirdim lakin sonrasinda dislerm apse halletmeye damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde de sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam gerekiyo yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Tesekkur ederim

Kompetan doktor Antibiyotik tesirini gösterecektir. Doktorunuz vermiş başüstüneğu ilçaları tarif ettiği şekilde lamaya devam edin bir ahir termin evveliyatına kadar.

fatma ören Dişimin kökleri beyninde apse var hariça diş etime iltihaplı sivilce üzere page şnöbetlik var dr çekilmesini söyledi tedavisi olabilir mü

Erkan yılmayan Merhaba hocam.sınık bı dişim vardı nimsı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıyer dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonra münkesir bölümde kırıldı sadece kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım ama apse yaptı.

gülneşelendiren selam hocam 3haftadır diş ağrısı çekiyorum dr gittiğim de doktorum ilaç tedavisine saksıladı 1 haftasının sonun da apse geçmemiş iğne tedavesine mebdealadık 5günün sonun da dişimi çekti ve halen vecayor dr gittiğim de bunu olabilceğini söledi ağrı stoper ve antibiyotik kullanmama mukabil dertlarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *