Temel İlkeleri diş eti kanaması için ne yapmalı

osmann Neden diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam cevap vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap bulunduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaşadık çekerken dışı aldıktan sonra kokde iltahap gördü özür diledi 24 yasında başka bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök muhtevaerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun nedeniyleünden amaliyat oldum evet ben size sorayim bizler dişciye korkmadan nasıl gidelim??

uygar Hocam selam 1 hafta once disime dolgu islemi yapildi ve 2 gundur dolgu yapilan disin onundeki diste asiri sizlama ile doktoruma gene arama icin gittim ve abse oldugunu soyledi disimde curuk yada sagliksiz hic bir sey yasak her ogunden sonra dislerimi duzenli fircalar ve agiz suyu kullanirim. Abse yapilan dolguyla baglantili olabilirmi müstacel cvp lutfen hocam…

süpürge otu İyi gunler hocam benim sorunum elan onceden hat yaptirdigim disimin etinin sismesi ne yapmaliyim bu hâlet da daha oncede olmustu antibiyotik kullandim duzeldi simdi tekrar kizariklik var

Spesiyalist hekim Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz site here yoksa kendiniz mi aldınız ? Niye diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

iffet Selam doktor as hamileyim ve dişimde apse başüstüne. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

Mütehassıs hekim Kanal tedavisi olmalısınız. şayet kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çaş yerinde kalır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi one-time offer ile yapay bir kök uygulanarak yerine bir diş bünyelır.

değirmi beyaz bir iltihaplı toprak var bu apse oradaki dişlerimi bile kanatiıyor ne yapmalıyım çok da agriyor

Uzman hekim Bu yaraların dişinizden dolayı yada meydana getirilen işlemlerden dolayı olduğunu zannetmiyorum. Kulak koku alma organı iaşe umzanına müşavirızda yarar vardır.

esra Hocam merhaba . Benim bugün bir dişime kanal tedaisi uygulandı. Fakat hala ağrısı var acaba uygun mi?

burak Mrb hocam benim ust son iki disin kısaca azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis eti apsesi dedi muhtemelen orda kaşındırmak parcasi kalmis dedi ve olağan agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri stoper yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonrasında…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonra henüz kotu agrimaya basladi beynime next page vuruyo agri

Spesiyalist doktor Doktorunzuun önerdiği ağrı kesici dermanlarınızı kullanın.. Bunun dışında probleminin kupkuru olarak görünmesi için röntgen filmine ihtiyaç vardır.

Bilirkişi doktor Yanıt hakkı oluşmaması yürekin poz adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste gnaşinüz çocuğunuzla henüz uygun ilgilenecektir.

Uzman doktor Bir diş hekimine git ne kaynaklandığı konusunda size olgun vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

Apse tedavilerinde kanal tedavisi haricinde cerrahi sağaltım uygulamaları da vardır. Bu cerrahi meselelemler periodontist uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *